en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Kambariai

Sveikas miegas visuomet prasideda nuo tinkamo miegamojo. Mes pasirūpinome aukščiausia aplinkos kokybe. Net 79 subtiliai modernūs kambariai, įrengti naudojant natūralias medžiagas ir spalvas. Nuo standartinio iki liukso klasės apartamentų – čia harmoningas ir kokybiškas poilsis laukia kiekviename numeryje.
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai
Kūdikiai
Dvivietis kambarys
Studija
Liukso klasės kambarys
Liukso klasės numeris su virtuvėle
Apartamentai
Dvivietis kambarys
Dvivietis kambarys

Dvivietis kambarys – tai modernus vieno kambario numeris. Jame ramybę atrasti gali daugiau erdvės norintis vienas keliautojas arba kartu su antrąja puse ar bendrakeleiviu išsiruošęs lankytojas.

Numeryje sklandžią poilsio patirtį užtikrins subtilios detalės: nuo išmanios, kokybiškam miegui pritaikytos lovos, iki atpalaiduojančių muzikos garsų, sklindančių ne tik miegamajame, bet ir vonios kambaryje.

Studija
Studija

Ramybę ir atsipalaidavimą studijoje kuria subtilus dizainas, kruopščiai parinktos spalvos, komfortišką poilsį užtikrinantys baldai. Šis pasirinkimas idealus keliaujant ne vienam ir praktiškai subalansuotas šeimyniniam nuotykiui, ieškant rakto nuo kasdienio triukšmo. Studijos tipo kambariui išskirtinio žavesio suteikia čia įrengti balkonai, dovanojantys kiekvienu metų laiku skirtingą ir užburiantį peizažą.

Liukso klasės kambarys
Liukso klasės kambarys

Liukso klasės kambarys – tai erdvi ir šiuolaikiška jūsų ramybės oazė, padėsianti atitrūkti nuo miesto šurmulio. Šeimyniniam laikui praleisti puikiai tinkantis kambarys turi viską, ko reikia idealioms atostogoms. Dangiškam poilsiui kviečiantis miegamasis, patogiai ištobulintas poilsio kambarys, šiluma dvelkianti vonios erdvė ir gyvas gamtos paveikslas, kurį stebėti galima tiek pro langą, tiek mėgaujantis terasos malonumais.

Liukso klasės numeris su virtuvėle
Liukso klasės numeris su virtuvėle

Šiame numeryje vyrauja aukščiausios kokybės standartus atitinkanti dermė. Jūsų patogumui ir poilsiui įrengtas erdvus, ramybe alsuojantis miegamasis, šalia – komfortiška svetainė ir nedidelė virtuvė, turinti tai, ko gali prireikti kuriant jaukias atostogas. Čia harmoniją atgausite, ilsėdamiesi vieni, su kompanija ar šeima. Patirkite akimirkos džiaugsmą, atsipalaiduokite ir mėgaukitės.

Apartamentai
Apartamentai

Mėgstantiems erdvę ir vertinantiems savo poilsį „Amberton Green SPA Druskininkai“ kompleksas po savo stogu sukūrė išskirtinius numerius – apartamentus. Tai monotonijai nepasiduodanti, iki smulkių detalių kruopščiai suplanuota erdvė, kurioje rasite viską savo išsvajotam poilsiui. Mėgaukitės patogiu miegamuoju, ilsėkite ar kurkite jaukioje svetainėje, semkitės įkvėpimo iš gamtos. Jūsų patogumui apartamentuose yra nedidelė virtuvėlė, užtikrinsianti, kad visuomet po ranka rastumėte tai, ko trokštate.