en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

Apie mus

Amberton Cozy Hotel Kaunas
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
Vaikai 12-17
Vaikai 7-11 Vaikai 3-12
Vaikai 0-6 Vaikai 0-3

4 žvaigždučių viešbutis Kauno centre

„Amberton Cozy Hotel Kaunas“ tai unikalus 4* boutique stiliaus viešbutis, įsikūręs pačioje Kauno senamiesčio širdyje su modernia automatinio įsiregistravimo ir išsiregistravimo sistema. Jūsų patogumui, viešbutyje integruotos kodinės spynos, kurių pagalba galėsite patekti į viešbutį Jums patogiu laiku, be jokio kontakto su personalu. „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ tai pirmasis pilnai automatizuotas viešbutis Kaune, leidžiantis mėgautis viešnage be ilgų varginančių įsiregistravimo ir išsiregistravimo procedūrų.

28 atnaujinti kambariai – nuo standartinių iki erdvių apartamentų su vaizdu į miesto Katedrą. Šiame viešbutyje sau tinkamą kambarį ras kiekvienas, norintis apsigyventi puikioje vietoje su nuostabiais vaizdais pro langus. Galima rinktis ir ypatingai jaukius bei šviesius palėpinius kambarius.

Iš čia pulsuojantis miesto gyvenimas pasiekiamas ranka. Taip pat tai puiki galimybė pasinerti ir pajusti senamiesčio dvasią. Kaimynystėje rasite gausybę lankytinų šio tarpukario perlo vietų: kvapą gniaužiančią Kauno pilį, rotušę, Kauno arkikatedrą baziliką, Vytauto Didžiojo bažnyčią, pėsčiųjų alėją ir daugelį kitų dėmesio vertų objektų.

Be to, svečių laukia modernus grožio salonas, baras ir galimybė pusryčiauti itin jaukioje aplinkoje – tai tik kelios papildomos priežastys savo viešnagę paversti visaverte ir visiškai atsipalaiduoti. Laukiame ir visų, turinčių ypatingų progų švęsti. Specialūs pasiūlymai paruošti tiek privačių, tiek ir oficialių švenčių organizatoriams. Visa tai – tam, kad Jūsų viešnagė būtų jauki, įsimintina ir be rūpesčių.

 

Automobilių stovėjimo vietos

Automobilių stovėjimo vietos priešais viešbutį yra nemokamos. Tuo atveju, jeigu visos vietos būtų užimtos, siūlome naudotis parkavimosi vietomis mieste. Daugiau informacijos: parkavimaskaune.lt