fbpx
en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Apie mus

Amberton Cozy Hotel Kaunas
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai
Kūdikiai

4 žvaigždučių viešbutis Kauno centre

Mieste, kuriame susilieja dvi didžiausios Lietuvos upės, yra ypatinga vieta, kur jaukumas susitinka patogumą. Tai – senamiestyje, tarp žavių gatvelių įsikūręs 4 žvaigždučių viešbutis, alsuojantis istorija ir šiuolaikiniu modernizmu. Būkite pasveikinti vietoje, kur yra viskas, ko reikia viešnagei pačioje mažuoju Paryžiumi vadinamo Kauno širdyje.

28 atnaujinti kambariai – nuo standartinių iki erdvių apartamentų su vaizdu į miesto Katedrą. Šiame viešbutyje  sau tinkamą ras kiekvienas, norintis apsigyventi puikioje vietoje išskirtinio dizaino kambariuose su nuostabiais vaizdais pro langus. Galima rinktis ir ypatingai jaukius bei šviesius palėpinius kambarius.

Iš čia pulsuojantis miesto gyvenimas pasiekiamas ranka. Taip pat tai puiki galimybė pasinerti ir pajusti senamiesčio dvasią. Kaimynystėje rasite gausybę lankytinų šio tarpukario perlo vietų: kvapą gniaužiančią Kauno pilį, rotušę, Kauno arkikatedrą baziliką, Vytauto Didžiojo bažnyčią, pėsčiųjų alėją ir daugelį kitų dėmesio vertų objektų.

Be to, svečių laukia modernus grožio salonas, baras ir galimybė pusryčiauti itin jaukioje aplinkoje – tai tik kelios papildomos priežastys savo viešnagę paversti visaverte ir visiškai atsipalaiduoti. Laukiame ir visų, turinčių ypatingų progų švęsti. Specialūs pasiūlymai paruošti tiek privačių, tiek ir oficialių švenčių organizatoriams. Visa tai – tam, kad Jūsų viešnagė būtų jauki, įsimintina ir be rūpesčių.

Automobilių aikštelė

Jeigu atvykstate į Kauną automobiliu, jūsų patogumui galime pasiūlyti automobilių aikštelę priešais „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ viešbutį.

Paslaugos kaina – 5 EUR už automobilį parai. Kadangi vietų kiekis yra limituotas, apie savo pageidavimą praneškite viešbučio registratūrai iš anksto (vieta automobilių aikštelėje negarantuojama).