en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Restoranas Kauno senamiestyje

Mėgaukitės pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis Kaune ir grožėkitės miestu
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
Vaikai 12-17
Vaikai 7-11 Vaikai 3-12
Vaikai 0-6 Vaikai 0-3

Išskirtinis pasiūlymas  „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ viešbučio svečiams! Pasimėgaukite romantiška  „Kmynas ir vynas“ 3-jų patiekalų vakariene ir putojančiu vynu savo viešbučio kambaryje tik už 54,90 Eur!

Stilingas šampano ir užkandžių staliukas jūsų šventėms! Užimkite svečius ir pagyvinkite savo išskirtinę progą skanių putojančių burbuliukų taurėmis, kol Jūsų draugija laukia ar fotosesijos metu, o gal jau po šventės. Pasirinktas vaišes galime paruošti norimu laiku, pasirinktoje vietoje ar mūsų restorano „Kmynas ir vynas“ lauko terasoje. Daugiau informacijos dėl staliuko užsakymo prašome teirautis telefonu +370 612 66888.

Viešbučio „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ restoranas nuo pat ankstyvo ryto yra pasiruošęs Jus palepinti. Nesvarbu, ar tai energinga darbo dienos pradžia su puodeliu juodos kavos, ar  tingūs savaitgalio pusryčiai su laikraščių šlamesiu, garuojančiu omletu bei saldžiais blyneliais. 

Pusryčių metu galėsite rinktis iš šaltų užkandžių bufeto, šviežių kepinių bei užsisakyti karštą patiekalą iš pusryčių meniu. Mėgaukitės pusryčiais pačioje Kauno širdyje, o mes pasirūpinsime smulkmenomis!

Pusryčių laikas:
7:00 – 10:00 pirmadieniais – penktadieniais
8:00 – 11:00 šeštadieniais – sekmadieniai