en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

Vestuvės

Jūsų diena Kauno senamiestyje
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
Vaikai 12-17
Vaikai 7-11 Vaikai 3-12
Vaikai 0-6 Vaikai 0-3

Dviejų upių santaka – tai tiesiog tobula vieta, kur pirmąją naktį gali praleisti ką tik likimus sujungusios dvi širdys. Palydėkite gražiausią gyvenimo dieną žavių Kauno senamiesčio gatvelių apsuptyje įsikūrusiame „Amberton Cozy Hotel Kaunas“.

Planuokite savo vestuvių nakvynę itin jaukioje ir vaizdingoje laikinosios sostinės vietoje. Čia siūlome specialias apgyvendinimo paslaugų kainas ir individualų kambarių papuošimą jaunavedžiams. Be to – ypatingą interjerą vestuvių fotosesijai su vaizdu į miesto katedrą.

Šią vietą itin lengvai galėsite pasiekti iš bet kurios senamiesčio bažnyčios. Taip pat – šalia rasite daugybę lankytinų vaizdingų miesto vietų ir romantiškų gatvelių, kur po ceremonijos galėsite įsiamžinti kartu su šventės dalyviais. Esant blogam orui, fotosesiją galėsite perkelti į viešbutį, kur Jūsų lauks šviesios ir jaukios klasikinio stiliaus erdvės pritaikytos Jums.

Stilingas šampano ir užkandžių staliukas jūsų šventėms! Užimkite svečius ir pagyvinkite savo išskirtinę progą skanių putojančių burbuliukų taurėmis, kol Jūsų draugija laukia ar fotosesijos metu, o gal jau po šventės. Pasirinktas vaišes galime paruošti norimu laiku, pasirinktoje vietoje ar mūsų restorano „Kmynas ir vynas“ lauko terasoje. Daugiau informacijos dėl staliuko užsakymo prašome teirautis telefonu +370 612 66888.

 

 

Pagrindinių nuotraukų autorė – Vita Tamoliūnė