en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Apie mus

Amberton Hotel Klaipėda
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

4 žvaigždučių viešbutis Klaipėdos centre

Sveiki atvykę į vietą, kur susitinka jūros ošimas ir miesto pulsas. Tai – 4 žvaigždučių panoraminis viešbutis Klaipėdos senamiestyje, atviras visiems, norintiems apsistoti uostamiesčio širdyje. Pro langus čia matomas miestas, jūra bei uostas, o viduje rasite viską, ko reikia turiningai viešnagei.

Viešbutis yra įsikūręs dviejuose pastatuose – K formos dangoraižyje ir šalia jo esančiame pastate. Iš viso 4 žvaigždučių viešbutyje „Amberton Hotel Klaipėda“ yra įrengti 219 kambarių – nuo ekonominių iki liukso klasės su vaizdu į jūrą ar net prezidentinių apartamentų.

Svečiams atviros įvairios papildomos paslaugos: galimybė išsinuomoti viešbučio ekologiškus elektrinius „GoGreen“ paspirtukus, apsilankyti sporto klube ar baseine, vasaros terasos ir kazino pramogos, SPA ir grožio salonų procedūros. 

Viešbučio pastate veikia net 4 restoranai – panoraminiai „VIVALAVITA“ ir „XII“, „SKY21“ terasa ant stogo, savaitgalį virstanti naktiniu klubu po atviru dangumi, ir erdvus restoranas-galerija „Klaipėda“, kuriame tiekiami pusryčiai svečiams. O taip pat viešbutyje yra ir „Lobby“ baras, puikiai tinkantis susitikimams prie kavos puodelio.

Renginių organizatoriams atviros 5 konferencijų salės. Didžiausioje jų telpa net 350 žmonių, o išskirtiniams renginiams įrengta VIP salė 70 metrų aukštyje.

Visa tai – „miestas mieste“, sukurtas visiems, ieškantiems tinkamos vietos poilsiui, šventėms ar verslo susitikimams.  

Automobilių aikštelė

Mums svarbu, kad jūsų automobilis būtų pastatytas patogiai ir saugiai, todėl kiekvienam„Amberton Hotel Klaipėda“ svečiui suteikiame automobilio stovėjimo vietą aikštelėje. Automobilio stovėjimo vieta parai – 6 Eur.

Norėdami palikti savo automobilį viešbučio automobilių aikštelėje, informuokite apie tai registratūros darbuotoją Jūsų įregistravimo metu. Jums bus išduota įvažiavimo kortelė ir paaiškinta, kaip ja naudotis.