en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Kalba mūsų darbuotojai

Amberton Hotel Klaipėda
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

Visi sutiks su teiginiu, kad keliauti, vykti į kitą miestą ar šalį, visada asocijuojasi su smagiais potyriais ir malonumu apsigyventi viešbutyje, kur nekyla rūpesčių dėl pusryčių gamybos ar preciziško lovos klojimo. Labai didelę įtaką daro apsistojimui viešbutyje mus pasitinkantis personalas – viešbučio registratūros darbuotojai.

Kartais sunku įsivaizduoti, kokia gi ta, viešbučio administratorės, diena yra. Tad nusprendėme atskleisti mažą  dalelę viešbučio užkulisių „Amberton Hotel Klaipėda“ darbuotojos Agnės akimis.

Agne, kodėl pradėjote dirbti šiame viešbutyje?

-Ieškojau pažįstamo ir didesnių iššūkių keliančio darbo Klaipėdos mieste. Tik gavus pasiūlymą prisijungti prie puikios „Amberton“ komandos su malonumu sutikau.

-Kokia Jūsų darbo diena?

-Kasdiena yra vis kitokia, bet visada reikalaujanti atsakomybės, 100% susitelkimo į svečių poreikius ir šypsenas, kad būtų pateisinti sklandžios viešnagės lūkesčiai. Taip pat didžiulį dėmesį skiriu darniam kolektyvo darbui.

-Kodėl Jums patinka dirbti „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbutyje?

-Darbas viešbučio registratūroje yra ypatingai dinamiškas. Rutina čia yra svetima. Šiame darbe kiekvienas gali rasti sau asmeninių ir profesinių iššūkių, kurie padės augti. „Laikinuose namuose“ gali dirbti tik toks žmogus, kuris gyvena bendravimu su įvairialypiais svečiais.

-O kas Jūsų darbe yra malonu ir linksma?

-Smagu matyti dažnai grįžtančius tuos pačius svečius, ypač tada, kai jie dar nespėja prisistatyti vardu, o aš pasitinku juos su šypsena ir asmeniniu kreipiniu bei žinodama jų įprastas rezervacijos detales. Taip kaskart svečius priartiname prie pojūčio „lyg namuose“.

-Na gerai, Jūsų darbas yra įdomus ir nemonotoniškas, ką tuomet veikiate ne darbo metu?

-Mano laisvalaikis yra įvairiapusis kaip ir darbas. Kaip ir dauguma, mėgaujuosi laiku su šeima ar būvimu gamtoje. Kol karantinas „neapglėbė“ mūsų namų jaukumu, savo malonumui šokdavau pramoginius šokius – per karantiną teko trepsėti namuose! Na, o dabar vis dar bandome grįžti į įprastas gyvenimo vėžias.

-Pabaigai, kodėl Jūs rekomenduotumėte pasirinkti būtent „Amberton“?

-Kiekvienas svečias čia gali rasti sau tinkamą ir patogią viešnagės patirtį. Smagiausia yra tai, kad tinklas turi daug viešbučių skirtinguose miestuose. Tad galima mėgautis didele „Amberton“ šeima net šešiuose Lietuvos miestuose. Miesto šurmulio pasiilgę svečiai keliauja į Vilnių ar Kauną, o vasariško vėjo ieško Klaipėdoje, Karklėje ar Palangoje. Na, o norintys sveikatintis svečiai renkasi Druskininkų „Amberton“ viešbutį.