en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

PATALPŲ IR REKLAMOS PLOTŲ NUOMA

Puiki vieta Jūsų verslui
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

Klaipėdos centre, vietoje, kurią kasdien pravažiuoja veiklus miesto gyventojas, praeina kiekvienas smalsus svečias, stovi viešbutis „Amberton Hotel Klaipėda“ ir dangoraižis K-CENTRAS. Žinomas visoje Lietuvoje savo išskirtiniais „K ir D“ formų pastatais, šis viešbutis nuo seno teikia ne tik svečių apgyvendinimo, maitinimo paslaugas, bet laukia ir įmonių ieškančių išsinuomoti patalpas biurui ir įvairių paslaugų teikimui.

Patalpų nuoma „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbutyje

Pagrindiniame viešbučio pastate yra puiki galimybė įsikurti smulkiajam verslui. Nedidelio ploto patalpos ir fiksuota nuomos kaina leis susiplanuoti sąnaudas visam nuomos terminui. Stambesniam verslui siūlome patalpas K-CENTRE. Dėl jame esančių patalpų ploto dydžių, kainos ir kitų poreikių – esame lankstūs ir visada rasime Jūsų verslui palankų sprendimą. Pirmajame viešbučio aukšte yra įrengtos prekybinės patalpos su atskirais įėjimais, bei vitrininiais langais į vieną judriausių Klaipėdos gatvių.

Viskas po vienu stogu

Viskas po vienu stogutaip kalba nuomininkai įsikūrę pas mus. Išsinuomokite „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbutyje patalpas ir savo klientus vaišinkite, apgyvendinkite, palepinkite grožio procedūromis, pasiūlykite atsipalaiduoti baseine, sporto klube ar pirtyje ir žinoma linksmai praleisti laiką viešbutyje veikiančiuose naktiniuose klubuose ar kazino, neišėjus į lauką.

Reklaminių plotų nuoma

„Amberton Hotel Klaipėda“ gali pasiūlyti skirtingas reklamos plotų pozicijas didžiausiame ir bene geidžiamiausiame Klaipėdos viešbutyje. Siūlome įvairių dydžių bei formatų reklamos plotus: nuo A4 iki A0 dydžio reklaminių plakatų liftuose bei bendrose erdvėse, vietą Jūsų informatyviam video įrašui viešbučio ar restoranų televizoriuose, skrajučių talpinimą registratūros zonoje ir kitur. „Amberton Hotel Klaipėda“ – tai puiki vieta Jūsų reklamai!

Daugiau informacijos suteiksime telefonu +370 615 58643 ar el. paštu nuoma@amberton.lt.