en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

Restoranai ir barai

Viešbutyje veikia net 5 restoranai: jaukus „Lobby“ baras, pusryčiauti kviečiantis restoranas-galerija „Klaipėda“, panoraminiai restoranai - „XII“ ir „VIVALAVITA“, ir restoranas-baras „SKY21 terasa" ant viešbučio stogo
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)
Restoranas „VIVALAVITA“
Panoraminis restoranas „XII“
„SKY21“ stogo terasa-baras
„Lobby“ baras
Restoranas ir galerija „Klaipėda“
Restoranas „VIVALAVITA“

Elegancija 70 metrų aukštyje

Italų kino šedevras „La Dolce Vita“ įamžintas interjere ir tapęs įkvėpimu naujai kulinarinei patirčiai. Tai – restoranas, įsikūręs 70 metrų aukštyje, pačioje Klaipėdos širdyje, „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbučio K-centro 20 aukšte.

Šio „lounge“ tipo restorano svečiai gali mėgautis ne tik plačiu egzotiškų patiekalų pasirinkimu ir dideliu kokteilių asortimentu, bet ir nuostabia Kuršių nerijos, uosto bei Baltijos jūros panorama.

Maisto gaminimas čia taip pat tampa dėmesį prikaustančiu reginiu, kadangi restorane patiekalai ruošiami atviroje virtuvėje. Restorano šefai kviečia paragauti tiek klasikinių, tiek ir egzotinių patiekalų ar jūros gėrybių. 

Ypatingą atmosferą restorane kuria ne tik autentiškas restorano interjeras, bet ir saksofono ar atlikėjo gyvo koncerto melodijos, kiekvieną penktadienį pamaloninančios svečių vakarus.

##

Jūsų iškilmingoms šventėms ir renginiams

„VIVALAVITA“ – aukščiausiai esantis restoranas uostamiestyje. Tai išskirtinė vieta Jūsų šventėms. Nuostabios panoramos fone 20 aukšto konferencijų salėje vienu metu priimsime iki 70 žmonių, o prireikus sumontuosime ir sceną gyvo garso pasirodymams.

Čia galite organizuoti įvairius renginius: tiek verslo susitikimus ar prezentacijas, tiek ir vestuves. Prireikus galėsite išsinuomoti visą restoraną didesnėms iškilmėms. Esame ypatingai lankstūs jaunavedžių poreikiams, o jiems patiems padovanosime naktį liukso klasės apartamentuose.

Kaskart meniu suderinsime pagal individualius poreikius ir pasirūpinsime viskuo, kuo tik reikės. Nes kiekvieno kliento džiaugsmas – tai ir mūsų laimės akimirka.

Darbo laikas

12:00 – 00:00 pirmadieniais – sekmadieniais 

Kontaktai

+370 686 54701

Panoraminis restoranas „XII“

Ypatingo maisto ir 360 laipsnių magija

Iki 360 laipsnių prasiplėtęs akiratis, leidžiantis visą Klaipėdą matyti kaip ant delno, ir prieš akis ant karštų anglių ruošiami grilio patiekalai. Tai – unikali kulinarinė patirtis, mėgaujantis įspūdinga miesto panorama panoraminiame restorane, įsikūrusiame „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbučio pagrindinio korpuso dvyliktame aukšte.

Tiesa, ši vieta – tai šis tas daugiau. Tuo pačiu tai ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima stebėti Kuršių marias ir Baltijos jūrą bei iš jos į uostą įplaukiančius laivus. Restorane yra atvira virtuvė, tad svečiai gali stebėti, kaip jiems kuriamas maistas ant karštų anglių.

##

Vėlyvieji sekmadienio pusryčiai – Brunch

Savaitgalius visi mėgsta, ar ne? O sekmadienio geriausias planas – BRUNCH vėlyvieji pusryčiai: gausūs, gardūs ir pagaminti su meile.
Jūsų patogumui kviečiame susipažinti su ilgųjų pusryčių meniu. Taigi, ką skanausite Jūs artimiausią sekmadienį?
Tiesa, šis specialus valgiaraštis patiekiamas sekmadieniais nuo 12 iki 15 val.
Kad būtumėte garantuoti pačiu gražiausiu vaizdu per langą, rezervuokite Brunch’o stalą iš anksto telefonu (8-46) 404375

Visoms Jūsų progoms

„XII“ – tai puiki vieta Jūsų renginiams, prezentacijoms ar šventėms. Taip pat šį restoraną itin mėgsta įvairių verslo susitikimų dalyviai. Čia, mėgaudamiesi ypatingu maistu, galėsite aptarti sandorius ir kitus svarbius darbinius reikalus.

Norintiems surengti ne itin dideles, bet jaukias vestuves iki 40 asmenų, pasiūlysime individualų meniu ir galimybę Jūsų svečiams apsigyventi viešbutyje už ypatingą kainą. Jaunavedžiams pasiūlysime išskirtinius apartamentus su vaizdu į jūrą.

Esame įsikūrę pačiame miesto centre, tad, kad ir iš kur pas mus vyktumėte, patogiai pasieksite savo šventės vietą. Be to, jaunavedžiai ir jų palyda į ją gali atvykti sraigtasparniu, kurio nusileidimo aikštelė matoma pro restorano langus.

Visa tai – tam, kad įsimintinos akimirkos taptų ypatingomis.

Darbo laikas

12:00 – 00:00 pirmadieniais – sekmadieniais 

Dienos pietūs

Verslo pietūs patiekiami darbo dienomis nuo 12:00 iki 15:00 valandos.

Brunch’as sekmadieniais

Vėlyvieji pusryčiai patiekiami sekmadieniais nuo 12:00 iki 15:00 valandos.

Kontaktai

+370 464 04375

„SKY21“ stogo terasa-baras

Uostamiesčio horizontų juosiama vasaros dvasia

Tai – „lounge“ stiliaus baras viename iš uostamiesčio ikonomis tapusių dviejų dangoraižių, 21-ajame „Amberton Hotel Klaipėda“ aukšte.

Iš šios 75 metrų aukštyje įkurtos terasos atsiveria nepakartojamas vaizdas į Kuršių neriją, Kuršių marias, Baltijos jūrą ir visą Klaipėdą. Tai vienintelė tokia apžvalgos aikštelė ne tik senamiestyje, bet ir visame mieste.

Saulėlydžių metu „SKY21“ terasoje vyksta unikalūs vakarėliai, o savaitgalį terasa pavirsta į naktinį klubą po atviru dangumi. 4 atskiros sėdėjimo zonos, VIP zona, 140 sėdimų vietų, atvira virtuvė ir scena koncertams – visa tai įrengta tam, kad geri įspūdžiai įstrigtų ilgam.

Be to, čia rasite ne tik platų mūsų barmenų pagamintų kokteilių asortimentą, bet ir ypatingą virtuvę.

SKY21″ terasa dirba šiltuoju metų sezonu.

##

Ypatingai progai

„SKY21“ – čia rasite ne tik išradingų mūsų barmenų pagamintus kokteilius, bet ir ypatingus patiekalus. Tad kviečiame visus, norinčius surengti nepamirštamas privačias šventes ar organizuoti įmonių vakarėlius. Prireikus parūpinsime apgyvendinimu „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbutyje, kad savo švente galėtumėte mėgautis be papildomų rūpesčių.

Rezervacija ir informacija:

+370 616 16633

 

„Lobby“ baras

Nepamirštamas jaukaus šurmulio gurkšnis

„Lobby“ baras prisipildo smagaus šurmulio nuo pat ankstumės: čia rytą gardžia kava ir laikraščiu pradeda ne tik viešbučio svečiai, bet ir miestelėnai. Dienai įsibėgėjant, „Lobby“ mielai duris atveria ieškantiems lengvų pietų. Jei, dienai krypstant vakarop, mąstote apie užkandį – užmeskite akį į „Lobby“ meniu – čia tikrai yra iš ko pasirinkti.

Nuo šiol atnaujintame meniu siūlome ne tik užkandžių, tokių kaip mini pica, vištienos juostelės bei be riebalų pagaminta kepta duona su sūriu, o taip pat ir didelį pyragėlių bei bandelių pasirinkimą, šviežių vaisių.

#

Darbo laikas

08:00 –  21:00 pirmadieniais – penktadieniais

10:00 –  21:00 šeštadieniais – sekmadieniais

Kontaktai

+370 464 04372

Restoranas ir galerija „Klaipėda“

Uostamiesčio dvasia

Šio restorano akį traukiantys uostamiesčio vaizdų paveikslai bei raudonos spalvos interjero detalės taps papildomu elegantišku akcentu kiekvienai Jūsų progai. Čia galėsite mėgautis ypatingo skonio restorano klasika tapusiais patiekalais.

Restoranas yra įsikūręs viešbučio korpuse – K-centro pirmajame aukšte.

Be pusryčių viešbučio svečiams restorane-galerijoje „Klaipėda“ vyksta ir grupinės vakarienės bei renginiai, įmonių šventės.

#

Pusryčiai viešbučio svečiams

Restorane-galerijoje „Klaipėda“ teikiami švediško stalo pusryčiai viešbučio svečiams. Pusryčių metu Jūsų laukia didelis gardaus maisto pasirinkimas: lietiniai blynai ir kiaušinienės, purios bandelės ir įvairios dešros, šviežios daržovės ir vaisiai, pusryčių košės ir dribsniai, desertai, kava ir dar daugiau.

Pusryčių laikas

7:0010:00 pirmadieniaispenktadieniais
8:0011:00 šeštadieniaissekmadieniais

Kontaktai

+37061216447