en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Konferencijos ir renginiai

Nuo prezentacijų iki diskusijų, nuo verslo seminarų iki konferencijų
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

Planuojate surengti konferenciją mūsų viešbutyje? „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbutyje rasite net 6 konferencijų sales su visa reikalinga technine įranga.

K-Centras

Viešbučio konferencijų centras (K-Centras) atkreipia dėmesį savo moderniu minimalizmu. Pirmajame aukšte įrengtos trys konferencijų salės, kiekvienoje iš jų telpa nuo 40 iki 100 dalyvių. Mobilios pertvaros padės sales modifikuoti į vieną bendrą erdvę, kurioje telpa iki 350 dalyvių – tiesiog tobulą erdvę tarptautinėms konferencijoms, nes šioje salėje yra sinchroninio vertimo įranga.

VIP konferencijų salė

VIP konferencijų salė yra 20-ajame K-Centro aukšte ir pasižymi didele 114 kv. m. erdve. Pro langus galėsite pasimėgauti išskirtiniais vaizdais: iš vienos pusės matysite jūros vartus ir raibuliuojantį vandenį, iš kitos – aukštyn besistiebiančius raudonus senamiesčio stogus.

Konferencijų salė „Klaipėda“ bei apvaliojo stalo posėdžių kambarys

Pagrindiniame viešbučio korpuse, 2-ajame aukšte, įrengta šviesi konferencijų salė „Klaipėda“. Žmonės mena, kaip kadaise ji buvo bene vienintelė konferencijų salė Klaipėdos mieste. Šiuo metu salė yra nuolat atnaujinama ir gali sutalpinti iki 80 dalyvių. Šalia konferencijų salės „Klaipėda“ yra įsikūręs apvaliojo stalo posėdžių ir susitikimų kambarys, kuriame susitikimus gali rengti iki 10 asmenų.

Kavos pertraukėlės

Kavos pertraukėlės yra neatskiriama kiekvienos deramos konferencijos savybė: vieno kąsnio sumuštinukai, vaisiai, saldėsiai, arbata ir be abejo šviežia, kvepianti kava. Vakarieniauti kviečiame viešbučio panoraminiuose restoranuose „XII“ ir „VIVALAVITA“, erdviame restorane-galerijoje „Klaipėda“ bei jaukiame „Lobby“ bare.

Konferencinė įranga

Visose konferencijų salėse rasite:

  • Pastatomą bloknotą su markeriais;
  • Ekraną;
  • Bendrą salės įgarsinimą (kolonėlės);
  • Bevielį internetą;
  • Rinkinį dalyviui (bloknotas, pieštukas).

Už papildomą mokestį galime pasiūlyti:

  • Projektorių;
  • Kompiuterį;
  • Mikrofoną;
  • Sinchroninio vertimo įrangą;

Daugiau informacijos apie telefonu +370 698 23308 ar el. paštu konferencijos@amberton.lt

Renginių ir koncertų salė „Amberton Klaipėda“

Turite progą švęsti ir norite šį jums svarbų įvykį paminėti išties įspūdingai? Antrajame viešbučio aukšte įrengta moderni renginių ir koncertų salė  – ideali vieta šventėms. Čia jums dėl nieko nereikės sukti galvos: pasirūpinsime visomis detalėmis, pradedant vieta svečių automobiliams, baigiant technine įranga ir renginių vedėjais. Salė turi 300 sėdimų vietų, tačiau prireikus ji lengvai modifikuojama į erdvę, kurioje gali linksmintis net iki 1000 svečių.

Daugiau informacijos apie telefonu +370 610 10908 ar el. paštu restoranai@amberton.lt