en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

Konferencijos ir renginiai

Nuo prezentacijų iki diskusijų, nuo verslo seminarų iki konferencijų
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

Planuojate surengti konferenciją mūsų viešbutyje? „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbutyje rasite 4 konferencijų sales su visa reikalinga technine įranga.

K-Centras

Viešbučio konferencijų centras (K-Centras) atkreipia dėmesį savo moderniu minimalizmu. Pirmajame aukšte įrengtos trys konferencijų salės, kiekvienoje iš jų telpa nuo 40 iki 100 dalyvių. Mobilios pertvaros padės sales modifikuoti į vieną bendrą erdvę, kurioje telpa iki 350 dalyvių – tiesiog tobulą erdvę tarptautinėms konferencijoms.

20 aukšto konferencijų salė

20 aukšto konferencijų salė yra 20-ajame K-Centro aukšte ir pasižymi didele 114 kv. m. erdve. Pro langus galėsite pasimėgauti išskirtiniais vaizdais: iš vienos pusės matysite jūros vartus ir raibuliuojantį vandenį, iš kitos – aukštyn besistiebiančius raudonus senamiesčio stogus.

Kavos pertraukėlės

Kavos pertraukėlės yra neatskiriama kiekvienos deramos konferencijos savybė: vieno kąsnio sumuštinukai, vaisiai, saldėsiai, arbata ir be abejo šviežia, kvepianti kava. Vakarieniauti kviečiame viešbučio panoraminiuose restoranuose „XII“ ir „VIVALAVITA“, erdviame restorane-galerijoje „Klaipėda“ bei jaukiame „Lobby“ bare.

Konferencinė įranga

Visose konferencijų salėse rasite:

  • Pastatomą bloknotą su markeriais;
  • Ekraną ir projektorių;
  • Bendrą salės įgarsinimą (kolonėlės);
  • Bevielį internetą.

Už papildomą mokestį galime pasiūlyti:

  • Kompiuterį;
  • Mikrofonus.

Daugiau informacijos  telefonu +370 686 26 820 ar el. paštu konferencijos@amberton.lt