en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

Miego SPA

Visapusiškai įvertintas miegas bei jo sutrikimų sąlygotas nuovargio šalinimas pasitelkiant pamirštas gydymo tradicijas, iš naujo atrastus kurorto gamtinius išteklius bei moderniąsias technologijas yra pagrindinis sveikatingumo centro tikslas.

Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

Unikali apšvietimo technologija

Į unikalaus išplanavimo estetiškus ir prabangius viešbučio kambarius Jus lydės natūralių kvapų, garsų ir bioritmus palaikančių šviesos technologijų simfonija, kurių intensyvumas ryte žadins, o po pietų – nuramins.

Išmanioji lova kiekviename kambaryje

Neprilygstamam komfortui ir giliam miegui užtikrinti visuose kambariuose įrengtos prie kūno padėties prisitaikančios ergonominės lovos su bekontakte miego sekos technologija.

Somnariumas

Tai gilaus atsipalaidavimo ir miego oazė, kurioje, pavargę nuo modernaus gyvenimo tempo, svečiai gali patirti unikalią atsipalaidavimo patirtį - inovatyviose miego kapsulėse mėgautis unikaliu popiečio snaudulio potyriu.
Daugiau

HYPOXICO™

Unikali patirtis – simuliuotų aukštikalnių HYPOXICO™ kambarys, kuriame svečiai galės patirti ir įvertinti išretinto oro terapijos teikiamus privalumus sveikatai.
Daugiau