en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

Miesto gidas

Korfu (Kerkyros) sala žmones vilioja uždaromis įlankomis, kurortais bei tradiciniais kalnų kaimeliais.
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)
Aggelokastro pilis
Achilion rūmai
Saint Spyridon bažnyčia
Perithia kaimelis
Paleokastritsa kaimelis
Aggelokastro pilis

Aggelokastro – viena reikšmingiausių Bizantijos pilių Graikijoje, įkurta ant aukščiausios salos viršukalnės, šiaurės vakarinėje Korfu dalyje. Pirmoji pilis šioje vietoje pastatyta XIII amžiuje, tačiau statinys, kuris matomas šiandien datuojamas XVIII-XIX amžiumi. Jame galima apžiūrėti du didelius vandens rezervuarus ir kelias bažnyčias, kurių viena įrengta urve. Čia būdami taip pat galėsite grožėtis įspūdingais panoraminiais vaizdais.

Achilion rūmai

Maždaug apie 10 km nuo Korfu miesto yra nedidelis kaimelis Gastouri, išsaugojęs tradicines vertybes ir istoriją. Šioje gyvenvietėje yra nuostabūs 1890 metais Austrijos imperatorienei Elžbietai pastatyti rūmai, kuriuose ji aštuonias vasaras slėpėsi, kol 1898 metais buvo nužudyta. Ilgą laiką rūmuose niekas negyveno, tačiau vėliau juos nupirko Vokietijos imperatorius Vilhelmas II.

Saint Spyridon bažnyčia

Korfu mieste pastatyta bažnyčia laikoma vienu svarbiausių religinių monumentų saloje. Pasak legendos, Šventas Spiridonas net keturis kartus apsaugojo Korfu salą nuo Osmanų invazijos. Kaip ir visam senamiesčiui, taip ir bažnyčiai, būdinga venecijietiška architektūra, o jos varpinės bokštas yra aukščiausias miesto taškas.

Perithia kaimelis

Senasis Perithia kaimelis yra viena žaviausių lankytinų vietų Korfu, esanti šiaurės rytinėje salos dalyje, Pantokratoro kalno papėdėje. Tai seniausia nuo XIV amžiaus nuolat apgyvendinta gyvenvietė Korfu saloje. Joje yra tik 130 rankomis statytų namų, kurių vieni jau sugriuvę, kiti restauruojami. Apsuptas išskirtinio kraštovaizdžio savitas ir vaizdingas kaimelis yra įtrauktas į saugomų paveldo objektų sąrašą.

Paleokastritsa kaimelis

Apie 25 km nuo Korfu miesto nutolęs kaimelis, išsidėstęs vakarinėje salos dalyje. Kosmopolitiškas kurortas driekiasi šalia kelio, vingiuojančio aplink nuostabias įlankėles ir vaizdingą uostą, iš kurio organizuojamos ekskursijos laivais. Paleokastritsa nuo senų laikų laikomas viena iš gražiausių vietų Korfu saloje, kuri vis dar išlaikiusi tradicinio kaimelio žavesį. Netoli pagrindinio kurorto paplūdimio, palei pakrantę, yra keletas urvų, kuriuos galima pasiekti tik valtimis. Vienas žinomiausių – Šv. Mikalojaus urvas. Čia taip pat atrasite sena vienuolyną, skirtą Šventai Mergelei. Jame saugomos šventosios knygos, ikonos, drabužiai, šventųjų įrankiai.