en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

Apie mus

Amberton Green Apartments Palanga
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

Modernūs apartamentai poilsiui Palangoje

Vasaros šurmulio atmosfera ir Baltijos jūros diktuojama ramybė – tai suderinama ir gyvuoja itin charakteringoje Palangos vietoje. Tai – šalia Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios, J. Basanavičiaus gatvės pašonėje įsikūręs šeimyninis 4 žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Amberton Green Apartments Palanga“.

Čia svečių laukia 58 modernūs ir erdvūs kambariai, įrengti naudojant ekologiškas medžiagas. Nuo standartinių iki liukso klasės apartamentų – tinkamus sau čia išsirinks visi, mėgstantys patogumą ir jaukumą. O ypač tai įvertins šeimos su vaikais. Kiekvienuose apartamentuose jų laukia virtuvėlės ir balkonas arba terasa.

Ranka pasiekiami kurorto privalumai ir ypatingas laikas viename geriausių šalies restoranų „Onorė“, kuriame galėsite mėgautis išskirtiniais kulinariniais šedevrais. Visa tai rasite čia. Šiltuoju sezonu atversime duris į ant upės kranto įsikūrusią restorano terasą su nuostabiu vaizdu į gamtą. Tai – puiki vieta šventėms ar verslo renginiams.

Taip pat su malonumu priimsime Jūsų svečius savo moderniose konferencijų salėse. Be to, siūlome atsipalaiduoti mūsų vandens pramogų erdvėse, kur turėsite galimybę ne tik maloniai pailsėti baseine, sūkurinėje vonioje ar pirtyse, bet ir galėsite mėgautis nuostabaus grožio vaizdais nuo viešbučio stogo. Čia rasite privačią pirtį ir sūkurinę vonią po atviru dangumi. O norintiems dar labiau atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių siūlome išbandyti „Provanso kvapų“ SPA grožio ritualus ir masažus. Visa tai – tam, kad poilsis prie jūros būtų sklandus ir be rūpesčių. Laukiame Jūsų – esame pasirengę išpildyti kiekvieno lūkesčius.

Automobilių aikštelė Palangoje

Susipažinkite – tai Jūsų privati automobilio vieta pačioje Palangos kurorto širdyje. Vakarais Jums neteks ieškoti parkavimo vietos miesto gatvėse, bėgti į automobilį lyjant lietui ar žiemą paskubomis valyti sniegą. Iš požeminio garažo pateksite tiesiai į viešbučio registratūrą.