en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Vestuvės

Jūsų diena Palangos žalumoje
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

Gražiausia Jūsų gyvenimo diena gali būti dar ypatingesnė – pasinaudokite galimybe ir po vestuvių ceremonijos priimkite sveikinimus pajūryje įsikūrusiame viešbutyje „Amberton Green Apartments Palanga“.

Jaukiai sutikti savo svečius galėsite viename geriausių šalies restoranų „Onorė“. Šiltuoju metu Jums bus atvira ant upės kranto įrengta jo terasa su nuostabiu vaizdu į gamtą. Čia itin patogu surengti fotosesiją, o jei orai nelepins, pasiūlysime ją perkelti prie didelės žalios augalų sienos viešbučio fojė.

Pasibaigus priėmimui kviečiame Jus į privačią erdvę po atviru dangumi ant viešbučio stogo. Siūlome pirmąją naktį praleisti ir savo svečius apgyvendinti moderniuose kambariuose, kuriuos įrengėme naudodami ekologiškas ir natūralias medžiagas.

Kviečiame Jus pasinaudoti ir „Amberton Air“ paslauga. Tai – unikalūs skrydžiai Palangoje, kurių metu galėsite pasinerti į įspūdingą kulinarinę kelionę oro balione-restorane arba pamatyti pajūrį iš kvapą gniaužiančios perspektyvos pro sraigtasparnio langus.