en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Fizioterapija

Klasikos ir inovacijų sinergija
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)
 
Sezono kaina
Nesezono kaina
Inhaliacijos (mineralinės, vaistažolių, propolio vandeniniai ekstraktai)
10-15 min.
15 €
Sezono kaina: 15 €
Nesezono kaina:
10-15 min.

Mūsų viešbutyje  atliekamos inhaliacijos su mineraliniu vandeniu, žolelių nuovirais, gydomosios inhaliacijos su propolių. Procedūrų metu padengiamas visas gleivinės paviršius, veikliosios medžiagos greitai absorbuojasi. Procedūra  malšina gerklės skausmą, mažina plaučių ir bronchų uždegimus. Gydytojai vis dažniau rekomenduoja naudoti inhaliacijas profilaktikos tikslais.

Procedūros gali būtį skiriamos ir pasikonsultavus su gydytoju.

Sapropelio aplikacijos (purvo aplikacijų atitikmuo)
40 min.
24 €
Sezono kaina: 24 €
Nesezono kaina:
40 min.

Kas yra sapropelis?

Sapropelis – tai natūrali ekologiška koloidinės struktūros (drebučių pavidalo) organinė medžiaga, susiformavusi per tūkstantmečius ežero dugne iš vandens gyvūnijos ir augalijos liekanų. Nustatyta, kad sapropelio formavimosi greitis yra tik apie 1-2 mm per metus. Vadinasi, kelių metrų storio klodo amžius gali siekti iki 10 000 metų ir daugiau, kai technogeninė tarša neegzistavo. Sapropelis panašus į dumblą, bet nuo dumblo jis skiriasi savo fizikochemine struktūra bei ypatinga vertingų medžiagų kompozicija. Pasterizuotas, papildytas sausu mineraliniu  vandeniu™, aktyvinta anglimi, glicerinu ir natūraliu lietuviškų kadagių ekstraktu. Sapropelyje yra gausu biogeninės kilmės mineralinių ir organinių medžiagų, natūralaus sidabro, seleno, vitaminų, kuriuos lengvai įsisavina žmogaus organizmas. Pro odą prasiskverbia biologiniai ir cheminiai natūralaus mišinio komponentai, kurie pradeda veikti jau po pirmo naudojimo.

Indikacijos:

  • raumenų ir kaulų sistemos ligų gydymas;
  • sumažinti skausmo sindromą;
  • sumažinti uždegimą kremzliniuose audiniuose ir sąnariuose;
  • pagerinti kraujotaką;
  • pašalinti limfos patinimą ir stagnaciją;
  • normalizuoti medžiagų apykaitos procesus paveiktose vietose.

Kontraindikacijos:

  • ši terapija praktiškai neturi kontraindikacijų ir šalutinių poveikių, tačiau ją turi kontroliuoti specialistas;
  • netinka nėščiosioms;
  • netinka vaikams.

Jeigu neturite sveikatos nusiskundimų, sapropelio aplikacijos terapiją, pasitarę su SPA specialistais, galite rinktis kaip profilaktinę atpalaiduojamąją priemonę. Po šios procedūros jausite šildantį, tonizuojantį ir masažuojantį poveikį sąnariams, kūno lengvumą ir simptominį atsipalaidavimą.

STENDO® kardiosinchronizuota kompresinė terapija
20 min.
34 €
Sezono kaina: 34 €
Nesezono kaina:
20 min.

Prancūzijoje sukurta STENDO® limfodrenažo technologija yra naujos kartos mokslo įrodymais grįsta atitinkanti inovatyvi kompresinė terapija. Kitaip nei įprastos limfodrenažinio masažo sistemos, procedūros metu nuolat vertinamas širdies susitraukimų dažnis, o prie jo personalizuotai derinami suspaudimų momentai. Technologija pasižymi limfinės sistemos stimuliacija, giliosios ir paviršinės kraujotakos stimuliacija bei vietinį audinių masažu.
Procedūra rekomenduojama esant raumenų skausmui, atsigavimui po intensyvaus sporto, kojų sunkumo jausmui, artrozėms, veninės kraujotakos sutrikimams, kojų tinimui.

 

Lazerio terapija LaserNEEDLE®
20 min.*
34 €
Sezono kaina: 34 €
Nesezono kaina:
20 min.*

Lazerio terapija LaserNEEDLE® – inovatyvi žemo intensyvumo „šaltuoju“ lazerio technologija, kai spindulio energija skatina nervinių skaidulų atsinaujinimo procesus, pagerinant nervinio impulso plitimą bei mikrokraujotaką. Veikiant segmentines zonas ir biologiškai aktyvius taškus lazerio spindulys stiprina imuninę sistemą, mažina skausmą, skatina kraujodarą, kaulų gijimą ir raumenų plastiškumą.

*trukmę personalizuotai pritaiko sveikatingumo specialistas

 

 

Elektroterapija StimaWELL® sistema
20 min.
34 €
Sezono kaina: 34 €
Nesezono kaina:
20 min.

Plataus profilio nugaros problemų gydymas StimaWELL® sistema. Kompleksinių elektros bangų srautas per StimaWELL® stimuliacijos kilimėlį, pasiekiantis gilius raumenyno sluoksnius sukelia raminantį, o ne dirginimo pojūtį. Procedūra rekomenduojama esant skausmui, raumenų įtampai, silpnam nugaros raumenynui.

*trukmę personalizuotai pritaiko sveikatingumo specialistas.

 

Elektroterapija ir ultragarsas (Tens,MCR,EMS)
5 - 15 min.
24 €
Sezono kaina: 24 €
Nesezono kaina:
5 - 15 min.

Elektroterapija – tai gydymas žemo dažnio impulsinėmis srovėmis atkuriant normalią audinių ir organų funkcinę būklę. Sudirginus nervų ir raumenų struktūras nervinis impulsas sutraukia raumenis. Suaktyvėjusi kraujotaka slopina aplink nervą esantį audinių paburkimą, stiprina jutimus, mažina skausmą. Periodiškas raumenų susitraukimas ir atsipalaidavimas skatina metabolizmą, veikia kaip stimulas mažinantis raumens spazmą. Ilgalaikis raumens stimuliavimas didina jo skaidulas, todėl sustiprėja raumens jėga, tonusas ir ištvermė.
Procedūra rekomenduojama esant: skausmui, raumenų spazmams.

 

Magneto terapija
15 min.
24 €
Sezono kaina: 24 €
Nesezono kaina:
15 min.

Bėgančio impulsinio magnetinio lauko prietaisas su unikalia indukcinių sričių konstrukcija leidžia magnetiniams impulsams audiniuose pasiekti 8-10 cm gylį, todėl tinka gydyti praktiškai visus organus. Magnetinio lauko fiziologinį ir terapinį poveikį lemia Fuko ir magneto hidrodinaminės srovės, kurios aktyvina įelektrintų jonų judėjimą ir biocheminius procesus, dėl antispazminio poveikio kraujagyslėms pagerėja audinių kraujo apytaka bei jų mityba, sumažėja patinimas, aktyvėja imuninės ląstelės, didėja natūralių nuskausminamųjų medžiagų išskyrimas.
Procedūra rekomenduojama esant įvairių sričių sąnarių artritui, gyjančioms traumoms (lūžiams, sumušimams, raiščių patempimams), nervų uždegimams ir neuralgijoms, venų varikozei.Procedūros metu pacientas jaučia švelnią šilumą. Ultragarso bangos ramina uždegimą ir stabdo uždegimo plitimą, mažina raumenų spazmus (atpalaiduoja raumenis). Šis gydymo būdas skatina audinių atsinaujinimą, mažina pažeistos vietos skausmą ir jautrumą, patinimus, gerina vietinę kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Skatina randų gijimą.

* Trukmę personalizuotai pritaiko sveikatingumo specialistas.

 

,,Alpha Pegasi‘‘ (šalmas + alfa bangos).
20 min.
29 €
Sezono kaina: 29 €
Nesezono kaina:
20 min.

Dauguma žmonių prietaisą gali naudoti prieš miegą. Depresijos gydymui paprastai užtenka 3 savaičių ar daugiau kasdienio gydymo, kad būtų juntamas žymus pagerėjimas. Smegenų masažuoklis ramina spaudimo taškus aplink jūsų galvą, akis, galvos odą ir kaklo nugarą, efektyviai mažindamas spaudimą. Idealiai tinka tiems, kurie dirba kompiuteriu ar skaito ilgesnį laiką. Vienoje masažo sesijoje galimų funkcijų ir režimų yra daugiau nei lankantis pas profesionalų masažo terapeutą. Masažo kokybė, poveikis ir pojūčiai visiškai nenusileidžia, rankoms darytam masažui.

 

Breo I Dream – daugiafunkcinis masažinis šalmas
10 min.
24 €
Sezono kaina: 24 €
Nesezono kaina:
10 min.

Breo I Dream galvos ir akių masažuoklis sukurtas stimuliuoti galvos odą, nervinei įtampai, galvos skausmui ir raumenų įtempimui kaklo ir apykaklės srityje malšinti. Kompresinis oro masažas: veikia įvairias galvos dalis – priekinę, pakaušinę. Malšina galvos skausmą ir įtampą, gerina kraujotaką. Daugkartinis vibruojantis masažas: atpalaiduojančios melodijos kartu su vibracijos režimu daro masažą dar malonesnį ir, svarbiausia, efektyvų, tarsi žmogaus rankų pora masažuotų jūsų galvą.

 

Deguonies terapija
10 min.
24 €
Sezono kaina: 24 €
Nesezono kaina:
10 min.

Deguonies terapija gerina gyvenimo kokybę, prailgina gyvenimo trukmę ir prisotina deguonimi kūno ląsteles. Deguonies terapijai naudojami prietaisai – deguonies koncentratoriai tai prietaisai, kurie šiuolaikinių technologijų dėka iš aplinkos oro išskiria deguonį jį filtruoja, koncentruoja ir tiekia pacientui per kaukę ar nosinę kaniulę. Skiriama lėtinėmis plaučių, širdies, skeleto raumenų ligomis sergantiems pacientams. Nustatyta, kad deguonies terapijos skyrimas pagerina ligonių gyvenimo kokybę, sumažina nerimą, depresijos lygį.

 

Šviesos terapija (veido - galvos odai)
20 min.
24 €
Sezono kaina: 24 €
Nesezono kaina:
20 min.

Gydymas šviesa ir spalvomis – labai senas gydymo , švelnus, greitas ir veiksmingas korekcijos ir profilaktikos būdas. Šviesa ir spalva paliečia ne tik kūną, bet ir sielą. Spalvų terapija – tai šviesos ir spalvų naudojimas siekiant subalansuoti ir sustiprinti pagrindinius mūsų kūno energijos centrus. Spalvų terapija veikia holistiniu lygmeniu, veikdama mūsų protą, kūną ir dvasią. Gera savijauta – tai būsena, kai subalansuoti ne tik fiziniai, bet ir emociniai, protiniai bei dvasiniai mūsų poreikiai.

 

Parafino terapija (rankoms / pėdoms)
20 min.
24 €
SPA ritualai
Diagnostinė apžvalga ir specialistų konsultacijos
KŪNO PUOSELĖJIMO PROCEDŪROS su PHYT‘S kosmetika
APARATINĖS KŪNO IR VEIDO PROCEDŪROS
Masažas
Vandens terapija
Fizioterapija
GYDOMOSIOS TRENIRUOTĖS
Somnariumas
Veido priežiūros procedūros