en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

KŪNO PUOSELĖJIMO PROCEDŪROS su PHYT‘S kosmetika

Ne tik kūnui, bet ir sielai
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)
KŪNO PUOSELĖJIMO PROCEDŪROS su PHYT‘S kosmetika 
Sezono kaina
Nesezono kaina
Phyt's kūno ritualas su aštriais prieskoniais
90 min.
129 €
Sezono kaina: 129 €
Nesezono kaina:
90 min.

3 etapų juslinis ritualas kūnui.

Švelnus jausmas, šiltos spalvos, užburiantys cinamono, žvaigždinio anyžiaus ir kardamono kvapai. Šis pabėgimas yra jutiminė kelionė prieskonių keliu.

Palepinkite savo kūną kerinčiais kvapais ir tirpstančia tekstūra su prieskonių dalelėmis, tai tarsi  šilko prisilietimas su šiltu kardamono kvapu. Švelniai šveičiamas kūnas, suteikia odai neįtikėtiną minkštumą. Įvyniojimo metu – molių ir imbiero mišinys, suteiks jaukų šilumos pojūtį, kūnas giliai atsipalaiduoja, dingsta įtampa. Delikatus žvakės aliejus emulguojasi ir palieką švelnią, subtiliai kvepiančią odą.

Procedūros metu naudojami švelnaus savito skonio ir kvapo prieskoninių augalų dalys ir jų mišiniai. Naudojami paryškinti ar papildyti ,, gyvenimo“ kokybės pojūčius bei savybes. Pagrindinė prieskonių paskirtis – pagerinti ,, gyvenimo‘‘ skonį ir aromatą, sužadinti aistrą.

Bio-aktyvi lieknėjimo programa „Minceur Bio-Active“ - sertifikuota ekologiško lieknėjimo programa
45 min.
79 €
Sezono kaina: 79 €
Nesezono kaina:
45 min.

Tai yra specifinių lieknėjimo masažo technikų ir profesionalių produktų sinergija, derinanti natūralumą ir efektyvumą; priemonių veikliosios medžiagos pasižymi lipolitinėmis ir stangrinamosiomis savybėmis. Procedūra stimuliuoja centimetrų praradimą ir mažina „apelsino žievelės“ odą.

Escapade Relaxante – Atpalaiduojantis levandų ritualas - „Pabėgimas į Provansą“
90 min.
109 €
Sezono kaina: 109 €
Nesezono kaina:
90 min.

Tai aromatinė kelionė į Provansą – levandos aromato malonumas ir šilkinės faktūros, kurios slysta kūnu ir apgaubia švelnia šiluma – grynas ramybės ir gerovės momentas. Tai ypatingas holistinis individualius poreikius atliepiantis ritualas, kuris veikia raumenų bei nervų sistemą. Kiekvienas unikalus ritualas pagrįstas, – jis atpalaiduoja nervų sistemą, veikia kaip limfodrenažas ir subtiliai tarpusavyje suderina visas čakras.

 

Escapade Energisante - Kvapniųjų apelsinų, citrusų dvelkiantis ritualas
90 min.
109 €
Sezono kaina: 109 €
Nesezono kaina:
90 min.

Escapade Energisante – kvapniųjų apelsinų, citrusų dvelkiantis ritualas – energijos ir naujų jėgų suteikianti kelionė. Saulėtų kvapų šviesus sprogimas. Naujos energijos užtaisas. Ryškios citrusinių vaisių natos apgaubia vitališkus pojūčius. Šis ritualas – tikras saulės spindulys ant odos. Stimuliuojantis, gyvybingumo suteikiantis ritualas: atgaiva kūnui. Energizuojantis, tonizuojantis kūno masažas atkurs pusiausvyrą, suteiks energijos visam kūnui.

 

Žvalumo suteikiantis kūno šveitimas
30 min.
59 €
Sezono kaina: 59 €
Nesezono kaina:
30 min.

Kūno šveitimo ir specialaus masažo pagalba šveičiamas paeiliui visas kūnas. Speciali masažo technika ir procedūros metu naudojamos kosmetikos priemonės padeda pašalinti iš organizmo nereikalingas sankaupas, toksinus, atkuria audinių elastingumą ir stangrumą.

 

„Mango ir guavos simfonija"- kūno šveitimas, kvapnus drėkinamasis odos sutepimas
60 min.
79 €
Sezono kaina: 79 €
Nesezono kaina:
60 min.
  1. Kūno šukavimas –( natūraliu kaktuso pluošto šereliu šepetėliu)
  2. Kūno šveitimas –(cukraus pagrindu)
  3. Kūno sutepimas – (drėkinančia priemone, kuri nekemšą odos porų)

 

„XXI‘‘amž. ritualas: kūno šveitimas, įvyniojimas, maitinantis odos sutepimas, plūduriavimo terapija
90 min.
129 €
Sezono kaina: 129 €
Nesezono kaina:
90 min.

„XXI‘‘amž. ritualas: kūno šveitimas, įmaitinantis odos sutepimas, plūduriavimo terapija. Aromatas atpalaiduoja kūną ir sielą. Pilingas puikiai paruoš odą sekančiam procedūros etapui. Atliekamas probleminių kūno vietų įvyniojimas su natūraliais *ingredientais iš ekologinių ūkių 100 % natūralūs ingredientai – 97 % sudėtis yra ekologiška. Kūno kaukė – intensyviai veikia odą, stangrina, stabdo skysčių kaupimąsi, normalizuoja medžiagų apykaitą, idealiai modeliuoja kūno formas, tonizuoja odą, gražina jos skaistumą ir stangrumą. Atliekamas viso kūno atpalaiduojantis masažas su natūraliu aliejumi, kuris padeda spręsti nemažai su oda susijusių problemų. Procedūros metu Jus esate paguldomas ant neįtikėtinai minkštos, kūną apgaubiančios lovos. Jos užpildas yra šiltas vanduo, kuris yra atskirtas plonu audiniu, ir per kurį oda puikiai jaučia šilumą (36°) bei švelnius vandens virpesius. Taigi, nededant jokių pastangų ir atsipalaidavus, jūs tiesiogine prasme jaučiate nesvarumo būseną, tarsi „gulėjimą debesyse“.

 

SPA ritualai
Diagnostinė apžvalga ir specialistų konsultacijos
KŪNO PUOSELĖJIMO PROCEDŪROS su PHYT‘S kosmetika
APARATINĖS KŪNO IR VEIDO PROCEDŪROS
Masažas
Vandens terapija
Fizioterapija
GYDOMOSIOS TRENIRUOTĖS
Somnariumas
Veido priežiūros procedūros