en/ru
Kontaktai
/
Rezervuoti

Apie mus

Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

4 žvaigždučių viešbutis Vilniaus centre

Vieta, kur susijungia svaiginantis miesto šurmulys ir maloni ramybė. Keturių žvaigždučių viešbutis pačioje Lietuvos širdyje, istoriniame Vilniaus centre. Nuostabus vaizdas tiesiai į Katedros aikštę, miesto dvasia ir žavingasis Vilniaus senamiestis. Visa tai – „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“. Viešbutyje yra integruota moderni automatinio įsiregistravimo ir išsiregistravimo sistema, padedanti išvengti ilgų įsiregistravimo ir išsiregistravimo procedūrų.

116 kambarių: nuo standartinių iki aukščiausios klasės studijų-apartamentų – sau tinkamą iš jų išsirinks kiekvienas. O už viešbučio durų pulsuoja miestas, tad apsistoję pas mus būsite pačiame įvykių sūkuryje ir galėsite mėgautis kerinčia senamiesčio architektūra bei gamta.

Jei visgi pas mus atvykstate ne ilsėtis, o dirbti – esame pasiruošę. Konferencijų salės su visa reikiama įranga laukia Jūsų. Išskirtinis, unikalios augalų sienos apglėbtas restoranas – puiki vieta susitikti. Jame pusryčių, pietų ar vakarienės metu džiugina ne tik patiekalai, bet ir Katedros aikštės vaizdas.

Tie, kam trūksta įspūdžių, gali nemokamai naudotis elektriniais „GoGreen“ paspirtukais ar pasinaudoti „Amberton Air“ paslauga ir užsisakyti skrydį oro balionu-restoranu savo renginiui ar įmonės vakarėliui, arba pasimėgauti išties puikiu miesto vaizdu iš viršaus. Kad ir ko reikėtų – mes pasirengę. Nes mums – kiekvienas noras svarbiausias!

 

Jūsų privatus garažas pačioje Vilniaus širdyje

Kaip ir esate įpratę, vakarais Jums neteks ieškoti parkavimo vietos sausakimšose gatvelėse, o rytais paskubomis valyti sniegą.

Susipažinkite – tai Jūsų privati automobilio parkavimosi vieta pačiame Vilniaus centre. Garaže telpa iki 10 automobilių. Įvažiavimas į garažą iš Odminių gatvės. Iš požeminio garažo yra tiesioginis vidinis įėjimas ir liftas į viešbutį. Labai patogu ir saugu! Paros kaina požeminiame garaže – 30 Eur automobiliui.

Taip pat pagalvojome ir apie elektromobilių savininkus: dabar, norint įkrauti elektromobilį, galite pasinaudoti mūsų požeminėje stovėjimo aikštelėje įrengta elektromobilio įkrovimo stotele. Elektromobilio įkrovimo kaina – 23 Eur automobiliui.