fbpx
en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Konferencijų salės

Trys skirtingų dydžių konferencijų salės prestižinėje Vilniaus vietoje
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai
Kūdikiai

„Plazza“ ir „Tower“ salės

Ieškote išskirtinės vietos savo svarbiam susitikimui, posėdžiui ar nedideliam renginiui? Domina konferencijų salės nuoma Vilniuje? Leiskite savo verslo partneriams, kolegoms ir svečiams pasisemti neblėstančių įspūdžių bei prabangos pojūčio: Jūsų patogumui – bene vienintelės konferencijų salės Vilniaus mieste, kur visais metų laikais galėsite gėrėtis vaizdu į Katedros aikštę, vandeniu mėgausitės iš krištolo taurių, o kava iš puikaus kavos aparato. Antrajame viešbučio aukšte įrengta „Plazza“ salė, virš jos – lygiai tokia pati „Tower“ salė. Kiekvienoje iš jų telpa iki 20 dalyvių.

„Amber“ salė

Planuojant didelio masto konferenciją Jums puikiai tiks viešbučio salė „Amber“. Salėje gali susiburti iki 100 dalyvių, o šalia esančiame vestibiulyje Jūsų renginio dalyviai turės progą pasimėgauti kavos pertraukėle. Holas maloniai nustebins savo šviesa, sklindančia iš atriumo lubų, o unikali žalių augalų siena aplinkai suteiks dar daugiau jaukumo.

Verslo pietūs ir maitinimas

Verslo pietums konferencijų ir seminarų dalyviai kviečiami į viešbučio restoraną „Šventaragio sodas“. Čia atraskite išskirtinę patiekalų paletę, harmoningai derančią su šiuolaikinėmis tendencijomis bei gamtos dėsniais.

Techninė įranga

Į salės nuomos kainą įskaičiuota:

  • multimedia projektorius,
  • ekranas arba televizorius,
  • pastatomas bloknotas ir markeriai,
  • blonknotai ir pieštukai, bevielis interneto ryšys.

Už papildomą mokestį viešbutyje konferencijoms galite užsisakyti šią techninę įrangą:

  • nešiojamas kompiuteris,
  • laidinis arba bevielis mikrofonas,
  • skaidrių perjungėjas.

 

+370 616 32859