en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Restoranas

Atraskite išskirtinę patiekalų paletę
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)

Restoranas 

Tai – restoranas pačioje Lietuvos širdyje, lyg legendomis apipintame slėnyje. Šioje ypatingoje vietoje jaukumas ir geras skonis darniai gyvuoja kartu, šalia visus metus vešint unikaliam sodui.

Kiekvieną įžengiantį į šią vietą pasitinka žalia augalų siena. Tai – gyvi prieskoniai, kurie virtuvės šefo rankose tampa subtiliomis skonio natomis.

Visa tai – priežastis susitikti. Ši vieta gali tapti Jūsų šventės ar net kasdienybės dalimi – ankstyvais ar vėlyvais gardžiais pusryčiais, o gal progine vakariene su vaizdu į Katedros aikštę. 

Užsukite ir atraskite išskirtinę patiekalų paletę, harmoningai derančią su šiuolaikinėmis tendencijomis bei gamtos dėsniais.

Pusryčiai miesto širdyje

Pradėkite savo dieną nuo subtilių Europos virtuvės akcentų. Restoranas atveria duris nuo pat ankstyvo ryto ir yra pasiruošęs jus palepinti – ar tai būtų žvali darbo dienos pradžia su traškiais prancūziškais rageliais bei kvapnios kavos puodeliu, ar ilgi, tingūs savaitgalio pusryčiai su puriu omletu ir blyneliais.

Mėgaukitės pusryčiais Vilniuje ir grožėkitės bundančiu miestu bei vaizdu į Katedros aikštę, o smulkmenomis pasirūpinsime mes.

Pusryčių laikas:

7:00 – 10:00 pirmadieniais – penktadieniais
8:00 – 11:00 šeštadieniais – sekmadieniais

Restorano darbo laikas:

11:00 – 23:00 pirmadieniais – sekmadieniais

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/stebuklai.restoranas