en/ru
Rezervuoti

Ypatingi pasiūlymai

Pasinaudokite „Amberton Hotel Group“ ypatingais pasiūlymais apgyvendinimui bei kitoms viešbučio paslaugoms Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Palangoje ar Karklėje.
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai
Kūdikiai

Romantiškas pabėgimas prie jūros

Romantiškas poilsis dviem – tai tarsi trumpos atostogos ir pabėgimas nuo rutinos – juk taip gera kelioms dienoms ištrūkti iš kasdienybės ir pabėgti prie jūros!

Mes paruošėme išskirtinį poilsio paketą jūsų romantiškam laikui viešbutyje „Amberton Hotel Klaipėda“, kuriame:

– 1 arba 2 nakvynės standartiniame dviviečiame kambaryje su vaizdu į jūrą;
– Švediško stalo pusryčiai (1 kartas, 2 asm.)
– Romantiška vakarienė su panoraminiu vaizdu restorane „VIVALAVITA“ (1 kartas, 2 asm.);
– Pasivažinėjimas elektriniais „Go Green“ paspirtukais (1 val., 2 asm.)
– Nemokama vieta automobiliui;
– Nemokamas belaidis internetas.

1 nakvynės paketo kaina dviem asmenims – 76 €, 2 nakvynių – 112 €.

Nieko nelaukite ir rezervuokite poilsį Klaipėdoje jau dabar paspaudę >> ŠIĄ NUORODĄ.

 

Svarbi informacija

Pasiūlymas galioja iki 2020.06.30, rezervuojant viešnagę tiesiogiai ambertonhotels.com/klaipeda svetainėje.
Norėdami įsigyti poilsio paketą: rezervuojant kambarį prie „Standartinis kambarys su vaizdu į jūrą“ kambario tipo pasirinkite „Romantiškas pabėgimas su vakariene dviem“.
Būtina išankstinė staliuko rezervacija restorane tel. +370 694 79 563. Patiekalus bus galima rinktis iš specialaus meniu.

Romantiškas poilsis dviem – tai tarsi trumpos atostogos ir pabėgimas nuo rutinos – juk taip gera kelioms dienoms ištrūkti iš kasdienybės ir pabėgti prie jūros! Mes paruošėme išskirtinį poilsio paketą jūsų romantiškam laikui viešbutyje „Amberton Hotel Klaipėda“, kuriame: – 1...
DaugiauMažiau
Klaipėda

„Amberton“ draugams 10 % nuolaida nakvynei

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ viešbutyje! 10 %  nuolaida suteikiama nuo geriausios dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai mūsų svetainėje, telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos telefonu +370 5 210 7461 ar el. paštu vilnius@amberton.lt.

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ viešbutyje! 10 %  nuolaida suteikiama nuo geriausios dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai mūsų svetainėje, telefonu arba el. paštu. Daugiau informacijos t...
DaugiauMažiau
Vilnius

Romantiškas kambario papuošimas

Pasinaudokite viešbučio teikiama paslauga „Kambario papuošimas“ ir nustebinkite savo antrąją pusę romantiška bei jaukia atmosfera. Užsisakykite šią paslaugą ir mes pasirūpinsime putojančiu gėrimu bei taurėmis, saldžiomis dovanėlėmis ir aksominiais žiedlapiais.

Pasiūlymo kaina – 30 Eur.

Paslaugą galite užsisakyti telefonu +370 460 48085 arba el. paštu palanga@amberton.lt.

Pasinaudokite viešbučio teikiama paslauga „Kambario papuošimas“ ir nustebinkite savo antrąją pusę romantiška bei jaukia atmosfera. Užsisakykite šią paslaugą ir mes pasirūpinsime putojančiu gėrimu bei taurėmis, saldžiomis dovanėlėmis ir aksominiais žiedlapiais. Pasiūlymo kaina ...
DaugiauMažiau
Palanga

Dovanokite nepamirštamas akimirkas, poilsį ir šypseną!

Šventinis laikotarpis – pats geriausias laikas skirti visiems pakankamai laiko, parodyti rūpestį, nudžiuginti ar atsidėkoti už palaikymą ir buvimą kartu. Leiskite jūsų brangiems žmonėms patirti neišdildomus įspūdžius ir bent trumpam užmiršti kasdienius rūpesčius, padovanodami poilsį „Amberton“ viešbučiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, poilsio vilose Karklėje arba greitai atsidarysiančiame miego SPA Druskininkuose.

„Amberton“ dovanų kuponus pageidaujamai sumai ar pasirinktoms paslaugoms galite įsigyti atvykę į pasirinktą miestą arba užsisakyti internetu susisiekę su mumis.

Susisiekti

Šventinis laikotarpis – pats geriausias laikas skirti visiems pakankamai laiko, parodyti rūpestį, nudžiuginti ar atsidėkoti už palaikymą ir buvimą kartu. Leiskite jūsų brangiems žmonėms patirti neišdildomus įspūdžius ir bent trumpam užmiršti kasdienius rūpesčius, padovanodami poi...
DaugiauMažiau
Vilnius

„Amberton“ draugams 10 % nuolaida nakvynei

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Green Apartments Palanga“ viešbutyje!

10 % nuolaida suteikiama nuo geriausio dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai telefonu, el. paštu arba mūsų svetainėje.

Daugiau informacijos telefonu +370 460 48085 ar el. paštu palanga@amberton.lt.

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Green Apartments Palanga“ viešbutyje! 10 % nuolaida suteikiama nuo geriausio dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai telefonu, el. paštu arba mūsų svetainėje. Daugiau informacijos telefonu...
DaugiauMažiau
Palanga

„Amberton“ draugams 10 % nuolaida nakvynei

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ viešbutyje!

10 % nuolaida suteikiama nuo geriausios dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai mūsų svetainėje, telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos telefonu +370 37 229 981 ar el. paštu kaunas@amberton.lt.

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ viešbutyje! 10 % nuolaida suteikiama nuo geriausios dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai mūsų svetainėje, telefonu arba el. paštu. Daugiau informacijos telefonu +370 3...
DaugiauMažiau
Kaunas

Nuolaidos palangiškiams

Svečiams, turintiems „Palangiškio kortelę“, suteikiame 15% nuolaidą apsilankymui Baseino ir pirčių komplekse ir 15% nuolaidą rezervuojantiems poilsį privačioje SPA zonoje su tiesioginiu išėjimu ant stogo, kur įrengta visus metus veikianti lauko Jacuzzi.

Priklausomai nuo sezono, pasiūlymo sąlygos gali keistis. Patikrinti galiojančias nuolaidas galite paspaudę čia.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu +370 460 48085 arba el. paštu palanga@amberton.lt.

Svečiams, turintiems „Palangiškio kortelę“, suteikiame 15% nuolaidą apsilankymui Baseino ir pirčių komplekse ir 15% nuolaidą rezervuojantiems poilsį privačioje SPA zonoje su tiesioginiu išėjimu ant stogo, kur įrengta visus metus veikianti lauko Jacuzzi. Priklausomai nuo sezono, p...
DaugiauMažiau
Palanga