en/ru
Rezervuoti

Ypatingi pasiūlymai

Pasinaudokite „Amberton Hotel Group“ ypatingais pasiūlymais apgyvendinimui bei kitoms viešbučio paslaugoms Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Palangoje ar Karklėje.
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai
Kūdikiai

Romantiškas pabėgimas prie jūros

Romantiškas poilsis dviem – tai tarsi trumpos atostogos ir pabėgimas nuo rutinos – juk taip gera kelioms dienoms ištrūkti iš kasdienybės ir pabėgti prie jūros!

Mes paruošėme išskirtinį poilsio paketą jūsų romantiškam laikui viešbutyje „Amberton Hotel Klaipėda“, kuriame:

– 1 arba 2 nakvynės standartiniame dviviečiame kambaryje;
– Švediško stalo pusryčiai
– Romantiška vakarienė su panoraminiu vaizdu restorane „VIVALAVITA“ (1 kartas, 2 asm.);
– Nemokamas pasivažinėjimas elektriniais „Go Green“ paspirtukais (2 asm.)
– Nemokama vieta automobiliui;
– Nemokamas belaidis internetas.

1 nakvynės paketo kaina dviem asmenims – 90 €, 2 nakvynių – 150 €.

Nieko nelaukite ir rezervuokite poilsį Klaipėdoje jau dabar paspaudę >> ŠIĄ NUORODĄ.

 

Svarbi informacija

Pasiūlymas galioja iki 2020.08.31, rezervuojant viešnagę tiesiogiai ambertonhotels.com/klaipeda svetainėje. Pasiūlymas negalioja penktadienio ir šeštadienio atvykimui.
Norėdami įsigyti poilsio paketą: rezervuojant kambarį prie „Standartinis kambarys su vaizdu į jūrą“ kambario tipo pasirinkite „Romantiškas pabėgimas su vakariene dviem“.
Būtina išankstinė staliuko rezervacija restorane tel. +370 694 79 563. Patiekalus bus galima rinktis iš specialaus meniu.

Romantiškas poilsis dviem – tai tarsi trumpos atostogos ir pabėgimas nuo rutinos – juk taip gera kelioms dienoms ištrūkti iš kasdienybės ir pabėgti prie jūros! Mes paruošėme išskirtinį poilsio paketą jūsų romantiškam laikui viešbutyje „Amberton Hotel Klaipėda“, kuriame: – 1...
DaugiauMažiau
Klaipėda

Romantiškas kambario papuošimas

Pasinaudokite viešbučio teikiama paslauga „Kambario papuošimas“ ir nustebinkite savo antrąją pusę romantiška bei jaukia atmosfera. Užsisakykite šią paslaugą ir mes pasirūpinsime putojančiu gėrimu bei taurėmis, saldžiomis dovanėlėmis ir aksominiais žiedlapiais.

Pasiūlymo kaina – 30 Eur.

Paslaugą galite užsisakyti telefonu +370 460 48085 arba el. paštu palanga@amberton.lt.

Pasinaudokite viešbučio teikiama paslauga „Kambario papuošimas“ ir nustebinkite savo antrąją pusę romantiška bei jaukia atmosfera. Užsisakykite šią paslaugą ir mes pasirūpinsime putojančiu gėrimu bei taurėmis, saldžiomis dovanėlėmis ir aksominiais žiedlapiais. Pasiūlymo kaina ...
DaugiauMažiau
Palanga

Nuolaidos palangiškiams

Svečiams, turintiems „Palangiškio kortelę“, suteikiame 15% nuolaidą apsilankymui Baseino ir pirčių komplekse ir 15% nuolaidą rezervuojantiems poilsį privačioje SPA zonoje su tiesioginiu išėjimu ant stogo, kur įrengta visus metus veikianti lauko Jacuzzi.

Priklausomai nuo sezono, pasiūlymo sąlygos gali keistis. Patikrinti galiojančias nuolaidas galite paspaudę čia.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu +370 460 48085 arba el. paštu palanga@amberton.lt.

Svečiams, turintiems „Palangiškio kortelę“, suteikiame 15% nuolaidą apsilankymui Baseino ir pirčių komplekse ir 15% nuolaidą rezervuojantiems poilsį privačioje SPA zonoje su tiesioginiu išėjimu ant stogo, kur įrengta visus metus veikianti lauko Jacuzzi. Priklausomai nuo sezono, p...
DaugiauMažiau
Palanga