fbpx
en/ru
Rezervuoti

Ypatingi pasiūlymai

Pasinaudokite „Amberton Hotel Group“ ypatingais pasiūlymais apgyvendinimui bei kitoms viešbučio paslaugoms Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Palangoje ar Karklėje.
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai
Kūdikiai

Didingas Klaipėdos šviesų festivalis – vasario 14–16 dienomis!

Tradiciškai Vasario 16-ajai ir Valentino dienai skiriamas didžiulio susidomėjimo sulaukiantis Klaipėdos šviesų festivalis jau ne už kalnų! Tamsą ir žiemišką nuobodulį sklaidantis renginys kvies mėgautis įmantriausiomis šviesų instaliacijomis, grožėtis apšviestomis gatvėmis ar pažvelgti į miesto istoriją kitu kampu. Nepraleiskite progos pasimėgauti įspūdingu reginiu!

Pasirūpinkite nakvyne viešbutyje „Amberton Hotel Klaipėda“ iš anksto ir būkite užtikrinti dėl komfortiškos bei įsimintinos viešnagės pačioje uostamiesčio širdyje.

Rezervuokite nakvytę tiesiogiai mūsų svetainėje, tel. +370 46 404 372 arba el. paštu klaipeda@amberton.lt.

Tradiciškai Vasario 16-ajai ir Valentino dienai skiriamas didžiulio susidomėjimo sulaukiantis Klaipėdos šviesų festivalis jau ne už kalnų! Tamsą ir žiemišką nuobodulį sklaidantis renginys kvies mėgautis įmantriausiomis šviesų instaliacijomis, grožėtis apšviestomis gatvėmis ar paž...
DaugiauMažiau
Klaipėda

Kaip nustebinti savąjį Valentiną?

Parodykite išskirtinį dėmesį ir pradžiuginkite savo antrąją pusę netikėta savaitgalio kelione į Vilnių arba Kauną! Šv. Valentino dienos proga nakvynėms vasario 14–16 dienomis viešbučiuose „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ ir „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ taikoma 14 % nuolaida! Nuolaidos kodas – VALENTINE.

Pasiūlymas galioja rezervuojant viešnagę tiesiogiai mūsų svetainėje ambertonhotels.com, laukelyje „Nuolaidos kodas“ įvedant specialų kodą.

Parodykite išskirtinį dėmesį ir pradžiuginkite savo antrąją pusę netikėta savaitgalio kelione į Vilnių arba Kauną! Šv. Valentino dienos proga nakvynėms vasario 14–16 dienomis viešbučiuose „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ ir „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ taikoma 14 % nuola...
DaugiauMažiau
Vilnius

„Amberton“ draugams 10 % nuolaida nakvynei

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ viešbutyje! 10 %  nuolaida suteikiama nuo geriausios dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai mūsų svetainėje, telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos telefonu +370 5 210 7461 ar el. paštu vilnius@amberton.lt.

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ viešbutyje! 10 %  nuolaida suteikiama nuo geriausios dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai mūsų svetainėje, telefonu arba el. paštu. Daugiau informacijos t...
DaugiauMažiau
Vilnius

Romantiškas kambario papuošimas

Pasinaudokite viešbučio teikiama paslauga „Kambario papuošimas“ ir nustebinkite savo antrąją pusę romantiška bei jaukia atmosfera. Užsisakykite šią paslaugą ir mes pasirūpinsime putojančiu gėrimu bei taurėmis, saldžiomis dovanėlėmis ir aksominiais žiedlapiais.

Pasiūlymo kaina – 30 Eur.

Paslaugą galite užsisakyti telefonu +370 460 48085 arba el. paštu palanga@amberton.lt.

Pasinaudokite viešbučio teikiama paslauga „Kambario papuošimas“ ir nustebinkite savo antrąją pusę romantiška bei jaukia atmosfera. Užsisakykite šią paslaugą ir mes pasirūpinsime putojančiu gėrimu bei taurėmis, saldžiomis dovanėlėmis ir aksominiais žiedlapiais. Pasiūlymo kaina ...
DaugiauMažiau
Palanga

Kaip nustebinti savąjį Valentiną?

Parodykite išskirtinį dėmesį ir pradžiuginkite savo antrąją pusę netikėta savaitgalio kelione į Vilnių arba Kauną! Šv. Valentino dienos proga nakvynėms vasario 14–16 dienomis viešbučiuose „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ ir „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ taikoma 14 % nuolaida! Nuolaidos kodas – VALENTINE.

Pasiūlymas galioja rezervuojant viešnagę tiesiogiai mūsų svetainėje ambertonhotels.com, laukelyje „Nuolaidos kodas“ įvedant specialų kodą.

Parodykite išskirtinį dėmesį ir pradžiuginkite savo antrąją pusę netikėta savaitgalio kelione į Vilnių arba Kauną! Šv. Valentino dienos proga nakvynėms vasario 14–16 dienomis viešbučiuose „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ ir „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ taikoma 14 % nuola...
DaugiauMažiau
Kaunas

Magiškos Kalėdos sostinėje

Kaip ir kiekvienais metais Vilnius puošiasi šventiniais rūbais bei virsta stebuklinga žiemos šalimi! Nuo puošniausios Kalėdų eglutės iki magiškojo Kalėdų miestelio, nuo Kalėdų Pop Up iki užburiančios kalėdinės 3D pasakos Katedros aikštėje ir čiuožyklos Lukiškių aikštėje. Kviečiame jus patirti šventinį jaudulį ir kartu pasimėgauti gražiausiomis metų šventėmis!

Jauki viešnagė Vilniaus širdyje, viešbutyje „Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“ – puikus pasirinkimas, norintiems būti arčiau šventinio epicentro.

Daugiau informacijos telefonu +370 5 210 7461 ar el. paštu vilnius@amberton.lt.

Kaip ir kiekvienais metais Vilnius puošiasi šventiniais rūbais bei virsta stebuklinga žiemos šalimi! Nuo puošniausios Kalėdų eglutės iki magiškojo Kalėdų miestelio, nuo Kalėdų Pop Up iki užburiančios kalėdinės 3D pasakos Katedros aikštėje ir čiuožyklos Lukiškių aikštėje. Kviečiam...
DaugiauMažiau
Vilnius

Dovanokite nepamirštamas akimirkas, poilsį ir šypseną!

Šventinis laikotarpis – pats geriausias laikas skirti visiems pakankamai laiko, parodyti rūpestį, nudžiuginti ar atsidėkoti už palaikymą ir buvimą kartu. Leiskite jūsų brangiems žmonėms patirti neišdildomus įspūdžius ir bent trumpam užmiršti kasdienius rūpesčius, padovanodami poilsį „Amberton“ viešbučiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, poilsio vilose Karklėje arba greitai atsidarysiančiame miego SPA Druskininkuose.

„Amberton“ dovanų kuponus pageidaujamai sumai ar pasirinktoms paslaugoms galite įsigyti atvykę į pasirinktą miestą arba užsisakyti internetu susisiekę su mumis.

Susisiekti

Šventinis laikotarpis – pats geriausias laikas skirti visiems pakankamai laiko, parodyti rūpestį, nudžiuginti ar atsidėkoti už palaikymą ir buvimą kartu. Leiskite jūsų brangiems žmonėms patirti neišdildomus įspūdžius ir bent trumpam užmiršti kasdienius rūpesčius, padovanodami poi...
DaugiauMažiau
Vilnius

Naujųjų metų diskoteka 90-ųjų stiliumi

Naujųjų metų programoje: populiariausių 90-ųjų hitų selekcija, nesibaigiančios linksmybės bei žaidimai, dovanos, šventiniai fejerverkai, gardus maistas ir gėrimai, ir be abejo – šokiai kartu su vakaro DJ. Viskas ko reikia tikram naujametiniam siautuliui!

Pažadinkite nostalgiją, susikurkite savo unikalų devyniasdešimtųjų stilių, spindėkite ir tiesiog būkite nepakartojami! Ne veltui sakoma, kokios nuotaikos pasitiksi Naujuosius, tokia ji ir bus visus metus.

Kaina – 110 Eur asmeniui
Vieta – Naujojo Sodo g. 1A, panoraminis restoranas „XII“
Rezervacija: tel. +370 694 79 563 arba el. paštu fb.klaipeda@amberton.lt

Daugiau informacijos apie renginį rasite paspaudę šią nuorodą.

Naujųjų metų programoje: populiariausių 90-ųjų hitų selekcija, nesibaigiančios linksmybės bei žaidimai, dovanos, šventiniai fejerverkai, gardus maistas ir gėrimai, ir be abejo – šokiai kartu su vakaro DJ. Viskas ko reikia tikram naujametiniam siautuliui! Pažadinkite nostalgiją, s...
DaugiauMažiau
Klaipėda

Tradiciškai skelbiame magiškojo voko žaidimą!  

Nuo gruodžio 13 iki 31 d. apsistojusiems mūsų viešbutyje mes įteiksime raudonus vokus, kuriuose slepiasi dovanos. Kokia dovana atiteko jums, galėsite sužinoti jau kito apsistojimo metu, sugrįžę pas mus 2020 metais su dar neatplėštu voku.

Tarp dovanų: SPA procedūros, nuolaidos viešbučio paslaugoms, vakarienės, kosmetikos rinkiniais ir, aišku – nemokama nakvynė. Nesnauskite – rezervuokite nakvynę jau dabar!

Daugiau informacijos suteiksime telefonu +370 460 48085 arba el. paštu palanga@amberton.lt.

Nuo gruodžio 13 iki 31 d. apsistojusiems mūsų viešbutyje mes įteiksime raudonus vokus, kuriuose slepiasi dovanos. Kokia dovana atiteko jums, galėsite sužinoti jau kito apsistojimo metu, sugrįžę pas mus 2020 metais su dar neatplėštu voku. Tarp dovanų: SPA procedūros, nuolaidos vie...
DaugiauMažiau
Palanga

Naujametinis kaukių karnavalas „Viva la Carnival“

Naujųjų metų naktis padangėje žada būti ypatinga. Prie bendro stalo pasislėpę po kaukėmis susiburs melagiai, pagundomis tikinčios akys, vilionės, patyrę žaidėjai ir aistras stebintys smalsuoliai. Slėpti tikrąjį „aš“, suvaidinti pasirinktą vaidmenį ar duoti laisvę natūralumui – spręsti tau.

Charizmatiškas vedėjas, azartiška programa, DJ muzika, šokiai ir linksmybės jus lydės visos šventės metu!

Kaina – 125 Eur asmeniui
Rezervacija: tel. +370 694 79 563 arba el. paštu vivalavita@amberton.lt
Vieta – Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda, restoranas „VIVALAVITA“

Daugiau informacijos apie renginį rasite paspaudę šią nuorodą.

Naujųjų metų naktis padangėje žada būti ypatinga. Prie bendro stalo pasislėpę po kaukėmis susiburs melagiai, pagundomis tikinčios akys, vilionės, patyrę žaidėjai ir aistras stebintys smalsuoliai. Slėpti tikrąjį „aš“, suvaidinti pasirinktą vaidmenį ar duoti laisvę natūralumui – sp...
DaugiauMažiau
Klaipėda

Naujųjų metų sutikimas su Donatu Montvydu

Palydint nuostabiai prabėgusius senuosius metus ir pasitinkant daug žadančius 2020-tuosius puikus vakaras garantuotas „Amberton“ renginių salėje kartu su Donatu Montvydu!

Gyvo garso muzika, išjudinsianti kiekvieną puikios nuotaikos mėgėją, vakaro žaidimai kartu su vedėju Dovydu Bajoru bei DJ garsais ir nepamirštamas laikas kartu su Jumis!

Bilieto kaina – 60 Eur
Vieta – Naujojo Sodo g. 1, „Amberton Klaipėda“ renginių salė
Daugiau informacijos: tel. +370 614 88 814 ir el. paštu info@nuotaika.lt

Daugiau informacijos apie renginį rasite paspaudę šią nuorodą.

Palydint nuostabiai prabėgusius senuosius metus ir pasitinkant daug žadančius 2020-tuosius puikus vakaras garantuotas „Amberton“ renginių salėje kartu su Donatu Montvydu! Gyvo garso muzika, išjudinsianti kiekvieną puikios nuotaikos mėgėją, vakaro žaidimai kartu su vedėju Dovydu B...
DaugiauMažiau
Klaipėda

VIP Naujųjų metų sutikimas Palangoje

Pasikvieskite geriausius draugus, įsikurkite „Amberton Green Apartments Palanga“ VIP poilsio oazėje ant stogo ir mėgaukitės privačiu poilsiu asmeninėje pirtyje, vidaus baseine ir džiakuzi po atviru dangumi! O laikrodžiui mušant dvylika sutikite 2020-uosius su putojančio gėrimo taure, grožėdamiesi įspūdingais fejerverkais, leidžiamais nuo Palangos tilto!

Daugiau informacijos suteiksime telefonu +370 460 48085 arba el. paštu palanga@amberton.lt.

Pasikvieskite geriausius draugus, įsikurkite „Amberton Green Apartments Palanga“ VIP poilsio oazėje ant stogo ir mėgaukitės privačiu poilsiu asmeninėje pirtyje, vidaus baseine ir džiakuzi po atviru dangumi! O laikrodžiui mušant dvylika sutikite 2020-uosius su putojančio gėrimo ta...
DaugiauMažiau
Palanga

„Amberton“ draugams 10 % nuolaida nakvynei

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Green Apartments Palanga“ viešbutyje!

10 % nuolaida suteikiama nuo geriausio dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai telefonu, el. paštu arba mūsų svetainėje.

Daugiau informacijos telefonu +370 460 48085 ar el. paštu palanga@amberton.lt.

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Green Apartments Palanga“ viešbutyje! 10 % nuolaida suteikiama nuo geriausio dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai telefonu, el. paštu arba mūsų svetainėje. Daugiau informacijos telefonu...
DaugiauMažiau
Palanga

„Amberton“ draugams 10 % nuolaida nakvynei

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ viešbutyje!

10 % nuolaida suteikiama nuo geriausios dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai mūsų svetainėje, telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos telefonu +370 37 229 981 ar el. paštu kaunas@amberton.lt.

Rezervuodami įveskite akcijos kodą FRIEND ir gaukite 10 % nuolaidą apgyvendinimui „Amberton Cozy Hotel Kaunas“ viešbutyje! 10 % nuolaida suteikiama nuo geriausios dienos kainos, rezervuojant tiesiogiai mūsų svetainėje, telefonu arba el. paštu. Daugiau informacijos telefonu +370 3...
DaugiauMažiau
Kaunas

Nuolaidos palangiškiams

Svečiams, turintiems „Palangiškio kortelę“, suteikiame 15% nuolaidą apsilankymui Baseino ir pirčių komplekse ir 15% nuolaidą rezervuojantiems poilsį privačioje SPA zonoje su tiesioginiu išėjimu ant stogo, kur įrengta visus metus veikianti lauko Jacuzzi.

Priklausomai nuo sezono, pasiūlymo sąlygos gali keistis. Patikrinti galiojančias nuolaidas galite paspaudę čia.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu +370 460 48085 arba el. paštu palanga@amberton.lt.

Svečiams, turintiems „Palangiškio kortelę“, suteikiame 15% nuolaidą apsilankymui Baseino ir pirčių komplekse ir 15% nuolaidą rezervuojantiems poilsį privačioje SPA zonoje su tiesioginiu išėjimu ant stogo, kur įrengta visus metus veikianti lauko Jacuzzi. Priklausomai nuo sezono, p...
DaugiauMažiau
Palanga