en/ru
Kontaktai
Rezervuoti

Pramogos

Ar įsivaizduojate kaip nuostabu ryte pabusti namuose, pripildytuose miško ir jūros ošimo? Su kavos puodeliu rankoje nueiti prie jūros ir įkvėpti ryto gaivos. Dieną praleisti tingiai gulint paplūdimyje, vis atsigaivinant vėsioje jūroje, arba aktyviai važinėjant dviračiais vingiuotais miško takais. O vakare, besileidžiant raudonai saulei, terasoje ragauti ką tik ant grilio išsikeptų gėrybių ir mėgautis tobula ramybe. Kviečiame išnaudoti visus „Amberton“ vilų ir Karklės teikiamus malonumus ir paversti savo atostogas nepamirštamomis.
Rezervuoti
2 suaugusieji - 0 vaikai
suaugusieji
vaikai (4-13)
Kūdikiai (0-3)
Privatus poilsis
Kur skaniai pavalgyti?
Aktyvus laisvalaikis
Olando kepurė
Privatus poilsis

Niekas negali atsispirti geram patiekalui paruoštam ant griliaus! Jūsų patogumui prie kiekvienos vilos įrengėme terasos zoną su lauko baldais bei grill kepsnine. Jums belieka prisiminti savo pamėgtus grill receptus ar pasinerti į kulinarinius eksperimentus ir mėgautis kokybišku laiku gryname pajūrio ore su šeima ar draugais.

O jei beprotiškai pasiilgote jūros, perkelkite vakarienę į paplūdimį, nes jis vos už 100 metrų nuo vilų!

Kur skaniai pavalgyti?

Vos už 200 metrų nuo „Amberton Villas“ yra įsikūrusi kavinė „Žvejo sodyba“, siūlanti platų lietuviškų patiekalų asortimentą. Jei ieškote prabangesnės vietos pietums ar vakarienei, rinkitės kavinę „Olando kepurė“, nutolusią vos už 800 metrų.

Nusprendusiems apsilankyti Klaipėdoje, rekomenduojame „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbutyje įsikūrusius net 5 restoranus:  jaukų „Lobby“ barą, pusryčiauti kviečiantį restoraną-galeriją „Klaipėda“, panoraminius restoranus – „XII“ ir „VIVALAVITA“ bei restoraną-barą ant viešbučio stogo „SKY21“.

Aktyvus laisvalaikis

Pajūrio kraštas visus poilsiautojus traukia savo gerai išvystytais dviračių takais. Pajūrio dviračių trasa driekiasi daugiau nei 200 kilometrų, nuo Būtingės šiaurėje iki Nidos pietuose bei pamariu nuo Klaipėdos iki Rusnės salos.

Pajūrio dviračių trasa eina visai šalia „Amberton Villas“, keliaudami juo galėsite aplankyti senąsias Karklės kapinaites, gintaro gaudymo vietas, pasigrožėti aukščiausiu Lietuvos pajūrio skardžiu – Olando kepure, bei patogiai pasiekti Klaipėdą ar Palangą.

Olando kepurė

Olando kepurė – viena gražiausių Klaipėdos apylinkės vietų, iš kur atsiveria nepaprastas vaizdas į jūrą ir kur galima patogiai stebėti virš jūros praskrendančius paukščius. Tai 24,4 m aukščio skardis (arba klifas) jūros pakrantėje, 2 km į šiaurę nuo Girulių, prie Karklės.

Olando kepurė yra parabolinė kopa, supustyta ant moreninio gūbrio ir intensyviai ardoma jūros. Palaipsniui iš morenos pagrindo išplaunami didesni ar mažesni rieduliai – todėl šalia esančiame paplūdimyje yra susikaupusių riedulių sąnašynas. Ardant skardžio pagrindą, Olando kepurės viršuje dėl sunkio jėgos formuojasi nuošliaužos. Olando kepurė nuo seno buvo orientyras jūreiviams ir žvejams, nuo čia atsiveria jūros vaizdas su stačiais krantais ir akmenuotais paplūdimiais.